Нерухомість в Дубаї: як розбагатіти на перепродажі

Автор:  Юлія Кожевникова

Опубліковано:  14.06.2013

Дубаї — це одне з найбільш швидкорослих міст світу, найдинамічніший ринок нерухомості і одне з небагатьох місць на планеті, де можна з великим прибутком перепродувати ще не побудований об'єкт.

До головних причин, чому нерухомість на етапі будівництва варто купувати саме в Дубаї, варто віднести постійне зростання цін 20 % у рік, гарячий ринок будівництва, наявність попиту на житло через населення, що постійно збільшується, і притоки спроможних осіб, а також великий вибір елітних будинків і квартир в сучасних комплексах.

«Це крупний легко-транспортний вузол, звідки легко можна дістатися до будь-якого великого міста світу. Завдяки часовому поясу місто є мостом, що пов'язує Схід і Захід. Вільні зони, такі, як Міжнародний фінансовий центр Дубая, дозволяють віддавати об'єкти в повну власність іноземців, вирішують репатріацію прибутків, сприяють безподатковим режимом і юридичною системою західного зразка», - говорить Джозеф Морріс, заступник директора підрозділу Knight Frank в ОАЕ.

Більш того, іноземні інвестори вибирають Дубаї через зручне міграційне законодавство і сприятливий податковий режим.

«Росіяни, що купують нерухомість вартістю більше 1 млн. дирхемів (близько 273 тис. дол.), можуть одержати дворічну посвідку на проживання на всю сім'ю (подружжя і неповнолітні діти) з правом продовження. У Дубаї відсутній ПДВ, щорічний податок на нерухомість, а також податок на приріст капіталу», - говорить Еліна Мюллер, консультант по нерухомості Star Luxury Properties.

Продовження:   Найперспективніший ринокЦе зацікавить

» В Одесі найвигідніше будувати житлові комплекси біля моря
» Перепродаж миттю
» Чи безпечно купувати off-plan в Дубаї?
© Copyright 2013 Нерухомість: котеджі, будинки, квартири