Місто-будівництво Дубая

Автор:  Юлія Кожевникова

Опубліковано:  14.06.2013

Початок:   Нерухомість в Дубаї: як розбагатіти на перепродажі

Будівельний ринок Дубая є, мабуть, найжвавішим у світі: мало не щодня починається будівництво чергового хмарочоса.

Найбільше місто ОАЕ відоме як місце, де ставляться найнеймовірніші рекорди: тут вже є найвища будівля — «Бурдж-халіфа» і найбільший в світі торговий центр — Dubai Mall. Але власті Дубая не збираються зупинятися на досягнутому.

Маловірогідно, що Дубай втратить інвестиційну привабливість найближчими роками. За даними Jones Lang LaSalle, з 2013 по 2015 роки в Дубаї будуть здані в експлуатацію 42 000 одиниць житла. Тільки в 2013 буде здано 28 000 квартир і будинків. Серед об'єктів, що будуються, — 29 Boulevard Towers в Даунтауні, Balqis Residences в Пальма-Джумейрі, Centrium Project в International Media Production Zone (IMPZ), Silicon Gate в Дубай-силікон-Оазис, а також Infinity Tower і Marsa Tower в Дубай-Маріні.

У планах властей декілька грандіозних проектів, які сприятимуть притоці туристів і покупців нерухомості, через що ростимуть і ціни, і амбіції інвесторів. Серед таких проектів — будівництво мегаміста Mohammad Bin Rashid City (MBR City) в порожній місцевості на території Дубая. Вже до завершення будівництва, яке заплановане на 2030 рік, інвестори зможуть вкласти засоби в торговий центр Mall of the World, який по величині перевершить Dubai Mall, а також в більш ніж 100 готелів, тематичний парк і інші об'єкти.

15–25 % підйомних кранів світу знаходяться саме в Дубаї

Через те, що населення Дубая щомісячно збільшується приблизно на 10 000 чоловік, навіть найкрупніші проекти не викличуть надлишку пропозиції.

«Постійно росте число людей, що переїздять в Дубай, збільшується кількість туристів, і чисельність населення міста стає критичною. Тому ці проекти поступово продадуться і стануть конкурентоздатними», - розповідає в інтерв'ю інформаційному агентству Zawya Давид Макадам, глава відділу продажів близькосхідного підрозділу Jones Lang LaSalle.

Ще одне знаменне будівництво — Bluewaters, проект змішаного призначення вартістю 1,62 млрд дол. Забудовник — компанія Meraas. Проект знаходитиметься в районі Джумейра-Біч-Резіденс і буде включати колесо огляду вартістю 270 млн. дол., готелі, житлові, офісні, торгові і розважальні об'єкти. Будівництво почалося в квітні 2013.

Компанія Damac Properties почала проект Damac Towers by Paramount в Даунтауні. Спільно з Paramount Hotel & Resorts будуть побудовані чотири хмарочоси, які включатимуть 540 готельних номерів і більше 1 400 обслуговуваних апартаментів. Ціни на житло починаються від 545 тис. дол. Проект буде завершений в кінці 2015 року.

Великі плани має забудовник Dubai Properties Group. Найближчими роками мінятиметься зовнішність району Дубайленд: компанія збирається звести тут комплекси Al Waha, Mudon, Remraam і The Villa. У Бізнес-Бей будуть побудовані комплекси Bay Square, де ціни на житло починаються від 295 тис. дол., і The Executive Towers, в якому вже зараз можна купити невелику квартиру мінімум за 44 тис. дол.

В цілому, мінімальний поріг для входу на ринок ліквідної нерухомості Дубая — 200–300 тис. дол.

Продовження:   Головне — знати, де купуватиЦе зацікавить

» В Одесі найвигідніше будувати житлові комплекси біля моря
» Перепродаж миттю
» Чи безпечно купувати off-plan в Дубаї?
© Copyright 2013 Нерухомість: котеджі, будинки, квартири