Головне — знати, де купувати

Автор:  Юлія Кожевникова
Опубліковано:  14.06.2013
Початок:   Нерухомість в Дубаї: як розбагатіти на перепродажі

«Під час буму я купив недорогу квартиру в одному з районів міста, проте до сьогоднішнього дня цей район виснажився і список проблем розширився до безкінечності, тому я вирішив позбавитися нерухомості. З іншого боку, мій друг, який інвестував в кращий район, був в куди вигіднішій ситуації, коли ринок досяг дна. Я вивчив свій урок: місцеположення — це головне, на що варто звертати увагу, і звичайно, на репутацію забудовника теж», - говорить власник нерухомості в Дубаї в інтерв'ю Emirates 24|7.

Найперспективніші райони для інвестицій — Дубай-Маріна, Пальма-Джумейра і Даунтаун-Дубай, вважає Артем Пустовар, рієлтор компанії Best Properties. Прибережні райони — Дубай-Маріна і Пальма-Джумейра — завжди були популярні. Даунтаун-Дубай — стабільніший ринок, до якого сьогодні приковано пильну увагу іноземних інвесторів. Портал Bayut.Com додає до списку затребуваних ринків Джумейра-Лейк-Тауерс і Джумейра-Віллідж-Саут.

Дубай-Маріна — район з пристанню для яхт біля рукотворної затоки на заході міста

«Для інвесторів одним з найперспективніших районів є Бурдж. Тут розташований Dubai Mall, Міжнародний фінансовий центр Дубая, «Бурдж-халіфа», а також резиденція і офіс еміра Дубая. Це район з розвиненою інфраструктурою, який є центром ділового життя міста», - говорить Еліна Мюллер, консультант по нерухомості компанії Star Luxury Properties.

За її словами, в даний час в районі Бурдж ведеться будівництво декількох елітних апарт-готелів з розвиненою інфраструктурою і сервісом кращих п'ятизіркових готелів. «Набувати нерухомості в таких комплексах найвигідніше для інвестицій», - говорить Еліна Мюллер.

При виборі нерухомості для подальшого перепродажу варто звертати увагу і на інші чинники, наприклад, на те, чи є в будівлі додаткові зручності.

«Звичайно, місцеположення об'єкту — це основний критерій ліквідності. Але не менш важливу роль грає інфраструктура як навколо проекту, так і в самому комплексі. Наявність басейну, тренажерного залу і кафе — велика конкурентна перевага», - відзначає Мюллер.

Продовження:   Перепродаж миттюЦе зацікавить

» В Одесі найвигідніше будувати житлові комплекси біля моря
» Перепродаж миттю
» Чи безпечно купувати off-plan в Дубаї?
© Copyright 2013 Нерухомість: котеджі, будинки, квартири