Перепродаж миттю

Автор:  Юлія Кожевникова
Опубліковано:  14.06.2013
Початок:   Нерухомість в Дубаї: як розбагатіти на перепродажі

Перепродувати нерухомість в Дубає можна, навіть ще не маючи свідоцтва про право власності. Потрібно тільки одержати договір про покупку і сертифікат бази даних OQOOD (системи реєстрації забудовників). Цей документ можна одержати безпосередньо у будівельної компанії.

Розповідає Артем Пустовар: «Ми перепродуємо квартиру, навіть коли право власності не перекладене з попереднього власника на нового. Покупець знаходиться протягом декількох тижнів». За його словами, якщо прочекати два або три місяці, можна одержати прибуток у розмірі 10–15 %.

Ціни на нерухомість в Дубаї ростуть як на дріжджах, тому перепродувати можна майже відразу після покупки

За словами Еліни Мюллер, щоб оцінити капіталізацію, важливо розуміти, в який момент були вкладені інвестиції в проект, тобто на якому етапі будівництва об'єкт був придбаний.

«Чим раніше об'єкт був куплений, наприклад, на нульовому циклі, тим вище відсоток приросту капіталу. Безумовно, не можна дати загальний показник, все залежить від місцеположення об'єкту, типу нерухомості, інфраструктури і ряду інших чинників. Але в середньому, якщо говорити про вкладення на нульовому циклі, на момент здачі об'єкту в експлуатацію можна чекати близько 30 % зростання. Що стосується найбільш елітних комплексів, які будуються спільно зі всесвітньо відомими компаніями, такими як, наприклад, Fendi або Paramount Pictures, то приріст капіталу може досягти 40 %»,- говорить Еліна Мюллер.

Якщо врахувати, що будівництво продовжується звичайно як мінімум 18 місяців, саме цей термін є оптимальним для тих, хто не бажає чекати дуже довго, але сподівається на великий прибуток.

Продовження:   Чи безпечно купувати off-plan в Дубаї?Це зацікавить

» В Одесі найвигідніше будувати житлові комплекси біля моря
» Перепродаж миттю
» Чи безпечно купувати off-plan в Дубаї?
© Copyright 2013 Нерухомість: котеджі, будинки, квартири