Чи безпечно купувати off-plan в Дубаї?

Автор:  Юлія Кожевникова
Опубліковано:  14.06.2013
Початок:   Нерухомість в Дубаї: як розбагатіти на перепродажі

В цілому, при дотриманні деяких правил покупка нерухомості на етапі будівництва не пов'язана з великими ризиками. Тим більше що в Дубаї існує закон, що захищає права інвесторів. Згідно з ним, гроші, які вкладає покупець в новий проект, зберігаються на рахунку ескроу, і забудовник не має права зняти більше засобів, ніж того потрібно на тому або іншому етапі будівництва. Інший закон передбачає відшкодування збитків інвестору, якщо компанія не справляється з роботами до встановлених термінів.

По словах Артем Пустовара, головна небезпека, що підстерігає покупця off-plan в Дубаї — недобросовісний забудовник. Слід інвестувати в нерухомість крупних, відомих будівельних компаній, що мають хорошу репутацію, таких, як, наприклад, Damac Properties, Dubai Properties Group, Emaar і Nakheel.

Перед покупкою варто якомога більше з'ясувати про забудовника

«Будь-які інвестиції пов'язані з певними ризиками, і чим вище очікуваний дохід, тим з більшими ризиками він зв'язаний. Тому, перш за все, інвестор повинен правильно підійти до вибору забудовника. Це повинна бути компанія з тривалою позитивною історією, хорошою репутацією і великим портфоліо реалізованих проектів», - розповідає Еліна Мюллер.

Як правило, краще всього продаються і найшвидше дорожчають такі об'єкти: пентхауси, кутові квартири, апартаменти з найкрасивішими видами і ті, що розташовані в безвиході або на першому поверсі і мають вихід в приватний сад.

Крім того, варто звернути увагу, що в Дубаї, як і у Великобританії, є дві форми володіння нерухомістю — фрігольд і лізгольд. Остання формально є довгостроковою орендою, і об'єкти з такою формою власності продаються гірше, ніж житло з фрігольдом — повним, необмеженим правом власності.

«При покупці нерухомості важливо вибирати об'єкти, що продаються на умовах стовідсоткового фрігольда», - радить Еліна Мюллер.Це зацікавить

» В Одесі найвигідніше будувати житлові комплекси біля моря
» Перепродаж миттю
» Чи безпечно купувати off-plan в Дубаї?
© Copyright 2013 Нерухомість: котеджі, будинки, квартири