В Одесі найвигідніше будувати житлові комплекси біля моря

Опубліковано: 14.06.2013
Початок:   Купую те, що бачу, або Вигляд з вікна як чинник ціноутворення об'єкту нерухомості

- Загалом, в Одесі найвигідніше будувати житлові комплекси біля моря, та ще і в історичній зоні.

- Це не так просто. І я маю на увазі не тільки пошук вільної ділянки біля моря під будівництво об'єкту житлового фонду. Побудувати новий будинок в зоні старої забудови – це майже ювелірна робота. Територія будівельного майданчика строго обмежена, все розраховується до дрібниць. Відповідно, це і більш витратне будівництво. Отже вартість гарного вигляду з вікна обумовлена не тільки підвищеним попитом на ринку.

- Чи готові покупці первинної нерухомості преміум-сегменту платити за ексклюзивний вигляд з вікна?

- Якщо покупець не готовий платити за ексклюзивність, то це просто не його сегмент. Як показують наші дослідження, засновані на запитах покупців квартир до ЖК «Париж», лідирують два основні критерії – розташування об'єкту і видова характеристика. Під розташуванням розуміється сукупність параметрів: це і статус району, і те, наскільки розвинена інфраструктура, і зручна транспортна розв'язка. У характеристиці вигляду з вікна так само прихована своя градація – те, що в описі вказано як «панорама моря», може виявитися тонкою смужкою морської гладі, що лише ледве видніється. І зовсім інший статус у квартир, з яких дійсно відкривається широкий огляд одеської лагуни.

- Чи збережеться «статус кво» надалі? Чи не втратить вигляд з вікна своєї значущості?

- Думаю, ні. Це загальна тенденція. Подивіться, наскільки в тому ж Парижі вище вартість квартир з такими видами як Ейфелева башта або Лувр? Зрозуміло, що це «історичні» види зі світовою славою. Але це лише підтверджує той факт, що при розробці ідеї нового проекту потрібно ретельно опрацьовувати всі характеристики, розуміючи, що в майбутньому з них і складатиметься ліквідність об'єкту нерухомості.Це зацікавить

» В Одесі найвигідніше будувати житлові комплекси біля моря
» Перепродаж миттю
» Чи безпечно купувати off-plan в Дубаї?
© Copyright 2013 Нерухомість: котеджі, будинки, квартири