Будівельна техніка на всі випадки життя

Будівельна технікаПід будівельною технікою розуміють надзвичайно широкий спектр технічних засобів. За допомогою такої спецтехніки можна вирішувати всілякі спеціалізовані задачі, наприклад, в будівельній або транспортній, також дорожній і інших сферах. Виділяється, зокрема, техніка, яку використовують при виготовленні і заливці бетону, укладанні і ремонті дорожнього покриття, проведенні земляних робіт, транспортуванні ваговитих вантажів, підйомі матеріалів, фахівців на необхідну висоту і т.д. В цілому, будівельна техніка, як загальний клас спецтехніки, розділяється на безліч різних категорій.

Будівельна техніка — відеопрезентація

Зокрема, виділяють самохідну (колісну, гусеничну), причіпну, стаціонарну спецтехніку. По сфері застосування, виділяють техніку, яка використовується для: виготовлення, заливки бетону (бетономішувач, бетононасос, бетоноукладач і т.п.); укладання, ремонту дорожнього покриття (асфальтоукладальник, автогудронатор, каток, розмічальні машини); проведення земляних робіт (різного роду екскаватори, бульдозери, земснаряди і т.д.); підйому вантажів, людей на задану висоту (підйомник, автовежа, баштовий і автокрани); транспортування ваговитих вантажів (портовий, спеціальний тягач, низькорамні платформи).

Будівельна спецтехніка, як зазначається на Вікіпедії, активно використовується і в гірничодобувній промисловості (бурова і дробильна установки, шарнірний і кар’єрний самоскиди), також при здійсненні завантажувально/розвантажувальних операцій (фронтальний, гусеничний і мінінавантажувачі), як рятувальна техніка (пожежні машини, швидкі) і т.д. і т.п. Великий попит має, зокрема, імпортна спецтехніка, у тому числі і б/у. Наприклад, такі відомі бренди, як Kaiser, Caterpillar, Liebherr і Komatsu, багато інших провідних світові марки.

Найбільш поширеною будівельною технікою є, зокрема, бульдозери, автокрани, грейдери, навантажувачі і т.п. Бульдозери, наприклад, стануть в нагоді для пошарової розробки грунтів, транспортування землі, піску і т.п. на невеликі відстані. Спеціальні бульдозери використовують для прокладки доріг, підземних робіт. Автокрани, у свою чергу, призначаються для підйому/спуску вантажів, їх переміщення в радіусі дії стріли крана. Грейдери ж застосовують при плануванні грунту, зведенні насипів. Спецтехніка також дозволяє перемістити дорожно-будівельні матеріали, очистити дорогу…

26 Комментариев “Будівельна техніка на всі випадки життя”

Полезное
Свежие записи
 
Июнь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930