Холодна сучасна гідроізоляція покрівлі

Дах, що протікає, може бути або ж просто образливим виразом, або ж реальним наслідком дощів, останнє означає втрату грошей, майна і часу. Ремонт щойно виконаний може враз перетворитись в бруд за умови, що дах далеко не ідеал. Само собою по коліно затоплене обладнання в цеху, так само не радує зовсім нікого із співробітників підприємств. Це все в підсумку приводить нас до однієї проблеми, яка полягає у неякісному покрівельному покритті. Такі ситуації завжди означають, що покрівля робилася стародавніми технологіями, застосовувалися давні матеріали, а технологія була явно порушена, адже необхідно було виконати все дуже швидко. Такі проблеми у світі високих технологій вирішуються швидко і якісно без порушень технологій та із застосуванням найсучасніших матеріалів. Холодна і безшовна гідроізоляція сьогодні допоможуть вирішити всі вищенаведені проблеми.

Цей новий і сучасний метод проведення ремонтних робіт з гідроізоляції покрівлі ґрунтується на застосуванні революційних технологій, які укладаються на нанесенні спеціальної емульсії, яка складається з двох компонентів — бітуму і полімеру, більш простою мовою це можна позначити як рідка гума. В основі цього матеріалу знаходиться бітум, який був модернізований спеціальними полімерами — розчинів на водній основі, і це дозволяє матеріалу, распяливаясь щодо необхідного простору спеціальним обладнанням практично моментально застигнути. Злившись з підставою, цей матеріал утворює безшовну і монолітне підставу, а сам матеріал пі цьому позиціонується, як виключно екологічно чистий, у зв’язку з тим, що при його висиханні випаровується тільки вода.

Ця технологія ремонту покрівлі в Росії стала застосовуватися тільки в 2004 році, і тоді обладнання та матеріали для цього були привезені з Канади. Вже до 2007 року, більшість будівельників в нашій країні гідно оцінили дану розробку, і сьогодні двокомпонентна гума рідкого покриття застосовується в більшості випадків, де потрібно зробити холодний ремонт покрівлі. Процес гідроізоляції протікає дуже швидко, а головне якісно, і тепер точно не потрібно розгортати по всій даху рулони руберойду. Можна сьогодні застосовувати не тільки потужні машини для покриття покрівлі, але і так само для точкової гідроізоляції можна застосовувати звичайний шпатель або зовсім кисть. На розтягнення рідка гума здатна збільшитися на 1300 відсотків.

Більше про ремонт читайте на сайті http://brigada3.com/

33 Комментариев “Холодна сучасна гідроізоляція покрівлі”

Полезное
Свежие записи
 
Июль 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031