Ласкаво просимо у санаторії Білорусії!

Білорусія є дивовижним краєм березових гаїв і соснових борів, а ще – чистісіньких озер. Спокійна краса, мальовнича природа здатні зачарувати, підкорити назавжди. У таку приємну атмосферу прагнуть приїхати, щоб відпочити, як мовиться, душею і тілом. Разом з тим, санаторії Білорусії пропонують також пройти курс лікування. Санаторії, переважно, розташовані в найбільш мальовничих куточках республіки. Приїхати до Білорусії можна в будь-яку пору року, адже помірно-континентальний клімат, що відрізняється теплим літом, порівняно м’якою зимою завжди дозволяє здійснювати лікування.

Санаторії в Білорусії – це сучасні оздоровчі комплекси, оснащені новітнім діагностичним, лікувальним устаткуванням. Довкруги працюють лікарі високої кваліфікації, які володіють сучасними технологіями, методиками лікування. Любителі активного відпочинку можуть розраховувати на оздоровчі заходи, розважальні програми. Не буде нудно на такому відпочинку-лікуванні також і дітям. У санаторії завжди можна скористатися басейном і тренажерним залом, зібратися на велосипедні прогулянки, зіграти в теніс, поплавати на човнах і катамаранах. Взимку можна насолоджуватися катанням на лижах, санках. Всі ці елементи активного відпочинку, поза сумнівом, допоможуть укріпити здоров’я, підвищать імунітет.

Перебування в білоруському санаторії буде приємним і спокійним ще і, завдяки доброзичливому і уважному відношенню персоналу. У санаторіях також можна пити цілющу воду. У республіці знаходиться багато свердловин, звідки здобувають збагачену корисними мінеральними речовинами воду. З давніх пір цю особливість успішно використовують в оздоровчих цілях. Воду можна пити, проводити зрошування, інгаляції і ванни. Цілюща вода допомагає подолати захворювання дихальної системи, недуги гінекологічного профілю.

У санаторіях Білорусії активно застосовують сучасні методики фізіо-, грязелікування, також галотерапію (соляні печери), різні види масажу, акупунктуру, ЛФК, кріотерапію, магніотерапію і інші методи лікування. У білоруських здравницях можна проводити профілактику, лікування за самими різними медичними профілями: нервова, серцево-судинна системи; гінекологія, урологія; органи травлення і ЛОР-органи; опорно-руховий апарат; ендокринна, дихальна системи і т.д.

 

Текст російською тут.

37 Комментариев “Ласкаво просимо у санаторії Білорусії!”

Полезное
Свежие записи
 
Июнь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930