Ось буде літо — поїдемо на дачу

Інструкція для тих, хто вирішив змінити своє життя і стати дачником

Щоліта, з настанням спеки, мільйони городян хоча б на секунду замислюється про покупку дачі. Секунда проходить — і 99 відсотків забувають про це, але є й ті, хто на цій думці застряє, здійснюючи перехід на новий рівень — потенційного дачника.

Перше і головне питання, на яке повинен відповісти собі новонавернений потенційний дачник — чи потрібна йому дача взагалі? Цілком серйозно: абсолютно можливо, що ідея кожні вихідні їздити в одне і те ж місце, боротися з попелицею, щоб виростити миску зелених помідорів — зовсім не ваша мрія, і ті гроші, які ви щорічно будете витрачати на утримання дачі, краще витратити на подорожі, автомобілі, жінок, нарешті.

Якщо на цьому витку ви вже підозрюєте, що дача не потрібна, далі можна не читати — а раз в сезон з’їздити за місто до друзів, з’їсти шашлик, потім тиждень чухатися від укусів комарів і, лежачи в теплій міської ванні, мріяти собі спокійно про відпочинок в стилі «баунті».

Подальша інструкція для тих, хто прийняв для себе важке і, в загалом, що вже тут лукавити, рішення, що змінює все подальше життя — стати дачником. Говорити ми будемо про найдорожчі («стартові») пропозиції на ринку — про дачі вартістю близько або трохи за мільйон рублів.

Треба відзначити, що вибір таких дач, на подив, досить широкий і різноманітний — залишилося тільки визначитися з пріоритетами.

Комментарии закрыты.

Полезное
Свежие записи
 
Август 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031