Пріоритети при виборі дачі: головне — доїхати

Почнемо з того, що не в кожній родині є хоч один автомобіль. Так якщо і є, ситуація «родичів багато, автомобіль один» створює масу причин і приводів носитися на дачу і назад за кожною дрібницею. Ворогові не побажаєш, особливо, якщо дача від міста за сто верст. Так що «безкінним» варто придивитися до дач, розташованих неподалік, а найкраще — в пішій доступності від залізничних станцій: їздити зустрічати родичів на станцію — краще, звичайно, ніж в місто, але все ж здорово стомлює. З іншого боку, чим далі від станції, тим дешевше. «Дачу недалеко і недорого» шукати варто на вторинному ринку, і не на найпопулярнішому напрямку.

Найчастіше такі трапляються на сході і південному сході області. Традиційно дорогими є напрямки від заходу до півночі (Дмитрівське, Ленінградське, Волоколамське, Пятницьке шосе), південь і схід — дешевше. При цьому «дорого» — не обов’язково означає «зручно», підкреслює генеральний директор компанії «Реаліст» Євген Редькін: «Ленінградське шосе — найбільш завантажена магістраль північно-західного напрямку, — наводить приклад експерт. — На сьогоднішній день інтерес покупців до цього напрямку трохи знизився через постійні затори і погіршення екології району».

«Якщо розглядати Підмосков’я в межах 40 кілометрів від МКАД, найбільш дешеві дачні пропозиції будуть зосереджені переважно вздовж Горьковського шосе. Незважаючи на низьку пропускну спроможність магістралі і «Неелітний» статус напрямки, дачний сегмент по Горьковському напряму володіє своїми плюсами. Тут сформована дачна забудова, що склалася ще в 50-х роках, коли дачі тут отримували співробітники різних міністерств і відомств, що формують певну соціальну середу», — розповідає керівник відділу продажів« МІЕЛЬ-Заміська нерухомість» Людмила Архипова.

Варто звернути увагу на дачні поселення на території селища імені Воровського, шестісоточних ділянку з літнім будиночком площею 30-40 квадратних метрів тут можна купити за 1-1,2 мільйона рублів. Плюси — піша доступність залізничної гілки, природний ландшафт з водоймами і сосновими лісами, і, що важливо, наявність магістральних комунікацій.

Ділянка, звичайно, буде невеликою, зате в гуманних сорока (плюс-мінус) кілометрах від Москви. Для пари яблунь і клумби землі цілком достатньо, а добиратися своїм ходом — трохи більше години. Такі об’єкти, розповіли в компанії «МІЕЛЬ», розташовані, як правило, в садових товариствах або стародачних місцях. На ділянці — будинок, з комунікацій, швидше за все, електрику і літній водопровід (хоча цей момент варто уточнити, тобто він не всюди), якщо зовсім пощастить — газ.

Приклад конкретної пропозиції: дача по Горьковському напряму в 45 кілометрах від МКАД. Як розповідає Людмила Архипова, дача знаходиться в сосновому лісі на околиці міста Ногінська. На ділянці в сім соток побудований будинок з бруса загальною площею 70 метрів. Опалення — пічне. На ділянці є господарський блок і колодязь. До Ногінська можна дістатися на автобусі по Горьковському шосе за півтори години (це мінімум: якщо без пробок), а також на електричці. Вартість — близько мільйона рублів.

Наступний за ціною рівень — варіанти в бюджеті 1,3-3,5 мільйона рублів. За ці гроші можна купити капітальну будівлю або ж дачний будиночок новіший. На ділянці, що має сучасне огородження, швидше за все, будуть і додаткові споруди (баня, госпблок, альтанка), і парковка, трапляються навіть елементи ландшафтного дизайну: бруковані доріжки, підсвічування, штучний ставок.

Як приклад: стометровий дачний будинок з бруса на шести сотках землі з проведеними електрикою, водою і септиком в селищі Снігурі (25 кілометрів від МКАД по Волоколамському шосе) може коштувати від 2,5 до 3,5 мільйона рублів.

Комментарии закрыты.

Полезное
Свежие записи
 
Август 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031