Пріоритети при виборі дачі: нова

Ще один істотний момент — чи хочете ви дачу нову, чи стару. Крім технічного боку вибору (хіба мало що там налаштує попередній господар, а все ж не перевіриш, поки не поживеш), є і психологічний аспект: дача, — хоч і маленький, а все-таки аналог родового гнізда, власного маєтку, і багатьом важливо , щоб «гніздо» зводилося з нуля.

Тут на допомогу приходять девелопери, що пропонують і ділянки з підрядом (коли вже відомо, що і за які гроші буде на ділянці будуватися), і ділянки без підряду (коли все залишається «на відкуп» покупцеві), і готові будинки. У більшості випадків, будівництво нової дачі обходиться дорожче, ніж покупка старої. Але сенс будувати все-таки є, і чималий.

У нових, навіть найбільш демократичного класу, селищах життя організоване все ж за новими стандартами — і планування території зроблене «з розумом і витівками» (включаючи і громадські зони, і різні приємні несподіванки — від ігрових майданчиків до клубів), і управління налагоджено краще, ніж в старих садових товариствах. «Девелопери таких проектів зрозуміли, що успішні продажі селища залежать від наявності в селищі дорожньої мережі, охорони,» селищної «адміністрації», — говорить директор з розвитку Московського представництва (СДОК) «НЛК Домобудівництво» Костянтин Блінов.

Як приклад — селище Gorki 9-18, яке нещодавно було презентоване на присвяченому дачному способу життя фестивалі «Літні дачі в Сокольниках»: 78 кілометр від МКАД по Новоризькому шосе, ліс, вартість від мільйона — той самий демократичний формат. Будинки каркасні, швидкобудовані, будуються за два тижні, при бажанні в процесі можна розширюватися: технологія дозволяє збирати будинку з модулів, як конструктор. «Глобалісти позбавляють світ від особливих прикмет. Мінімалісти — від зайвих предметів. Аскети — від порожніх мрій, помилкових посилів, дурних надій. Так народжується культура розумного прагматизму. Наш проект задуманий для них. Для освічених прагматиків і тих, хто знає, за що готовий заплатити », — так романтично представила ідею проекту генеральний директор компанії« Регіондевелопмент» Ольга Вальчук.

І ось тут ми посперечаємось: назвати прагматиком людину, яка в принципі вирішила купити дачу, досить складно. Як то кажуть — «Я дача, і я не хочу, щоб ви відпочивали».

 

Джерело:  http://virtuelevakanties.com

Комментарии закрыты.

Полезное
Свежие записи
 
Август 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031