Скляний дах: основні особливості і специфіка

Скляний дахЗ давніх часів людство виготовляло скло, і одні з найдавніших зразків скляних виробів були виявлені в Єгипті. Широке застосування цього міцного, але твердого матеріалу стало можливим тільки після утворення мануфактур і промислової революції, і саме тоді, тільки на світанку технічного прогресу вперше люди почали зводити будови зі скляним дахом, чим і обзавелися, торгові павільйони, вокзали, торгові пасажі. Сучасність вимагає скла над головою, яке просто і красиво дозволяє жити під захищеним відкритим небом.

На сьогодні так само варто врахувати, що скляний дах так само є ознакою як стилю, так і сучасності, і тут головне досягти гармонії між інтер’єром будинку і навколишнього просторової дійсності. Однак все це дизайнерські умовності, так як скляний дах це дуже гарний елемент в будові, який може вразити більшість людей приходять під її захист. Відкритий простір просто захоплює, при цьому безпеку від впливу навколишнього середовища завжди здається меншою, а тому жити завжди цікавіше.

Денне освітлення під скляною конструкцією даху завжди дозволить Вам максимально ефективно використовувати світло Сонця, а це максимально зберігає енерговитрати Вашої родини. Забезпечення повноцінного і максимально доступного освітлення вдень і є першочерговим завданням, яке ставиться перед скляними дахами. Так само має значення ступінь відображення стека прямих сонячних променів.

Скло — матеріал дуже крихкий і для того, що б його помістити на дах, інженера прийшли до конструкції з розділеними склопакетами.

Склопакетом сьогодні прийнято називати сполучені по контуру кілька стекол одного розміру, які герметично закриті. Простір між цими склопакетами так само може ще і заповнюватися газом, а це суттєво підвищує всі основні характеристики цього елемента, особливо, якщо склопакет двокамерний. Міцність і безпеку склопакета і прозорого даху забезпечується матеріалом, який називається триплекс або ж застосовується загартоване скло. Триплекс це по суті «ламіноване скло, що складається з двох відполірованих скла, скріплених за допомогою плівки. Висока міцність цього скла гарантована роками використання і численними тестами на міцність і ударостійкість.

40 Комментариев “Скляний дах: основні особливості і специфіка”

Полезное
Свежие записи
 
Июль 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031