Спорудження даху: важливі процедури і будівельні стандарти

Без даху, можна сміливо називати споруду відкритої коробкою, а от з нею це вже точно повноцінний будинок. Верхня частина будівель як житлового, так і виробничого призначення покликана повноцінно та якісно захищати мешканців або ж робітників від всіх явищ погоди, крім того дах так само відноситься до елементів, які покликані убезпечити будинок. Якщо ж Ви тільки збираєтеся будувати свій дім, то Вам обов’язково необхідно дотримуватися всіх без винятку процедур, а так само будівельних стандартів при спорудженні даху. Для початку, Вам слід переконатися в тому, що у Вас є всі необхідні інструменти для ремонту. Вам в обов’язковому порядку буде потрібно скоби, цвяхи, ліси, кріпильні деталі, незалежно від матеріалу покрівельного покриття. Так само не варто навіть думати про те, що це буде легким процесом.

Спочатку слід зрозуміти, який же тип даху Ви хочете бачити у себе над головою. Варіантів насправді безліч, однак з найпоширеніших, хочеться виділити похилу, шатровий і двосхилий дах. Похилий дах, це така, кут нахилу якої відносно землі становить понад 15 градусів, і призначаються такі дахи для того що б воду від дощу просто перенаправити до зливу. Двосхилі дахи це всі ті, які мають два різних кута нахилу, а шатрові, це такі дахи сторони, на яких розташовані під кутом вниз.

Далі слід вибрати покрівельний матеріал, який буде захищати Вас і всю Вашу дах від опадів. Варто зазначити, що лідером попиту на ринку будівельних покрівельних матеріалів, є бітумна черепиця, це найякісніше покриття, яке широко поширена по всьому світу. Так само варто звернути увагу на металлочеречицу, яка так само зарекомендувала себе виключно з кращого боку. Натуральна черепиця дуже важка і дорога, однак якість та екологічна чистота Вашого даху гарантується, і є ще варіант з бетонної черепицею і для цього варто розуміти, що бетон не любить механічні поперечні навантаження.

Після того, як забезпечите будівництво Вашого даху всіма необхідними матеріалами, Ви зможете сміливо приступати до створення Вашої даху, і починати слід зі збірки крокв. Для того, що б почати все це виконувати попередньо слід провести розрахунок матеріалів на міцність і на інші навантаження, які будуть на них впливати. Слід розуміти, що важка черепиці, обов’язково повинна бути покладена на конструкцію, яка забезпечить додатково певний запас міцності.

23 Комментариев “Спорудження даху: важливі процедури і будівельні стандарти”

Полезное
Свежие записи
 
Август 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031